НАШI ПАРТНЕРИ

  • Azovmash
  • ArselorMittal
  • Kraz
  • KryukVagonStroy
  • UkrZaliz
  • UzhMash
  • Kremen
  • UkrOboronProm

ПРО ЗАВОД

ТОВ Метизний завод «Дона» було засновано 19.03.1993 року. Вид діяльності – виробництво дроту з низьковуглецевих сталей.

Ми постачаємо нашу продукцію на ринки України, країн СНД та Європи. За більш ніж двадцятирічну історію свого існування ТОВ МЗ “ДОНА” зарекомендувало себе як надійний партнер для багатьох будівельних, металургійних, машинобудівних та аграрних підприємств України. На сьогоднішній день близько 2 тисяч різних організацій можуть назвати себе споживачами продукції, що виробляється на ТОВ Метизний завод «Дона».

Одним з основних видів продукції є зварювальний дріт марки СВ08Г2С.

Це високоякісна продукція, виготовлена ​​за новітніми технологіями. Ми постійно працюємо над підвищенням зварювальних характеристик дроту. У листопаді 2014 року було засвоєно нову технологію покриття зварювального дроту – “ультра”. Основою нашої роботи є найвищий рівень сервісу – оперативне відвантаження та постачання продукції, швидке оформлення документів, зручне розташування підприємства на виїзді з м.Дніпро.

Зварювальний дрiт СВ08Г2С на касетах

Статистика наших споживачів говорить про те, що близько 10% зварювального дроту в процесі зварювання з 80 кілограмової бухти йде у відхід. Причиною цього є багато факторів – це і заплутування дроту, і відсутність стикозварювального автомату на посту зварювальника, і залишки зварювального дроту (за умови наявності власного намотувального цеху).

І найсумніше – при самостійному перемотуванні якість намотування буде незадовільною. Адже практично неможливо здійснити якісний розмот із вісімдесяти кілограмового мотка, де намот вільний.

На нашому обладнанні зварювальний дріт розмотується за спеціальними технологіями, що використовуються світовими виробниками. За допомогою складної електроніки продукція на великій швидкості перемотується на касети. При цьому забезпечується ідеальна рядність.

Також варто зазначити, що продукція проходить етап вирівнювання, тим самим виключається скручування в процесі зварювання. На сьогоднішній день не всі виробники мають таку технологію. Рихтування дроту сприяє зручності роботи зварювальника, забезпечує більш високу якість зварювального шва. Якщо ж скручування не виправити – виникне низка проблем у процесі роботи зварювальника – продукція застрягатиме в каналі, подача сповільниться, внаслідок чого і час роботи збільшиться, не дозволяючи виконати норму.

ТОВ МЗ “ДОНА” використовує виключно криворізьку катанку СВ08Г2С виробництва фірми Arcelor Mittal! Катанка відрізняється дуже складною обробкою, поверхня шорстка, пластичність – низька. Виробництво зварювального дроту є витратнішим. Процес термічної обробки займає на 3 години довше звичайного часу. Збільшується час волочіння – не можна допустити розрив продукції у волочильному стані.

Більш ніж 20-річний досвід роботи на ринку підтверджується правильністю обраного спочатку шляху – найкраща якість продукції, найсуворіший контроль на всіх ділянках виробництва, найскладніший технологічний процес на виробництві, надійні партнери у бізнесі. Все це головні складові успіху ТОВ Метизний завод «ДОНА»!

Здійснюємо доставку по всіх містах України!

Моток проволоки